Strona startowa - Aktualności

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności

 

.

Włącz głośnik!

 

W ostatni przedwakacyjny wtorek, 19 czerwca starsze klasy naszej szkoły zgromadziły się w sali gimnastycznej, aby podsumować drugi semestr kończącego się roku szkolnego.  Na ten moment długo czekali uczniowie, którzy aktywnie pracowali i odnosili sukcesy w rozmaitych konkursach, zawodach, czy działaniach artystycznych. Tego właśnie dnia zostali uhonorowani nagrodami i pamiątkowymi dyplomami.

J. B.

Apel  klas starszych podsumowujący II semestr
czytaj więcej

We wtorek, 19.06.18. odbył się apel klas młodszych, podczas którego klasa II b, pod opieką Pana Sebastiana Chancewicza przedstawiła krótki program artystyczny, nawiązujący do nadchodzących wielkimi krokami wakacji. W zabawny, wierszowany sposób uczniowie przypomnieli zasady zdrowego wypoczynku i potrzebę zachowania bezpieczeństwa. Następnie nauczyciele wręczyli maluchom nagrody za konkursy wiedzy, zawody sportowe i występy artystyczne. Aulę wypełniały okrzyki radości i gromkie brawa.

J. B.

Młodsi u progu wakacji
czytaj więcej

20 VI  w zasadzie to już wakacje ! Pogoda i dzisiejszy dzień  potwierdzają tą wiadomość. Nasze zabawy na rekreacyjnym placu zabaw przy Osiedlu Robotniczym to jeszcze świat wesołego,naszego dzieciństwa. Lody, napoje, atmosfera kawiarniana  to szczebel wyżej. Za chwilę będziemy nastolatkami. Ale jeszcze w restauracji, gdzie zaprosili nas rodzice kolegi- Antka pozwalaliśmy sobie na leniwy, dziecięcy wypoczynek, letnią sielankę. Bawiliśmy się nawet w chowanego ! Było super!

 

G.W.

TRZECIA D  kończy  pierwszy etap edukacyjny!
czytaj więcej

Zwycięzcami na poszczególnych poziomach edukacyjnych zostali:

 

Wśród klas trzecich  Kl. IIIA – Martyna Sędziak i Amelia Chudy

 

klas drugich KL. IIA – Nataniel  Siwiński i Natalia Domagała

 

klas pierwszych KL. IB –Dawid Surowiak i Milena Brol

                  

 

GRATULACJE!!!


G.W.


Konkurs,, Czy znasz swój kraj? „  rozstrzygnięty !
czytaj więcej

Dnia 13.06 klasa 6 A i 5 A wybrały się na wycieczkę w okolice Zakopanego z Panią Anią Paplicką-Paniczak, Panią Marleną Mazur, Panią Ewą Nyc i Panią Dorotą Pawlik. Grupa wyruszyła bardzo wcześnie rano.

Czerwcowa wycieczka do Zakopanego
czytaj więcej

Ta sportowa impreza wpisała się na stałe w kalendarz szkoły. Już po raz piaty uczniowie, nauczyciele, rodzice, absolwenci i przyjaciele szkoły wzięli udział w tej sportowej zabawie, propagującej aktywny tryb życia. Ideą działań jest nie tyle rywalizacja, co wspólna zabawa i pokonanie jak największej ilości okrążeń i długości maratońskich. 

Maraton Dwójki 2018
czytaj więcej

Dyrekcja Szkoły Podstawowej
nr 2 w Jeleniej Górze

zaprasza 
w dniu 18 czerwca 2018 r. 
o godz. 17:30 

rodziców/opiekunów prawnych 

uczniów
przyszłych klas pierwszych 
na spotkanie 
z ich wychowawcami i nauczycielami.

  


DOBRY STARY

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 2, 
wychowawcy i nauczyciele

zapraszaja rodziców, opiekunów prawnych 
na zebranie, 

w dniu 14.06.2018 r. 

klasy I-III godz. 16:30, 
klasy IV-VII godz. 17:30

czytaj więcej

 „FESTYN RODZINNY W DWÓJCE 2018”

 z loterią fantową

 jak zawsze bardzo udany!

Jak co roku uczniowie, ich rodzice, nauczyciele, wszyscy przyjaciele Dwójki spotkali się na „Festynie Rodzinnym”. W ciepłe sobotnie przedpołudnie postanowiliśmy dobrze się bawić, smacznie zjeść, trochę porywalizować i pochwalić się swoimi talentami na specjalnie przygotowanej scenerie koncertowej. Pani dyrektor Beata Kozyra uroczyście otworzyła imprezę, witając zgromadzonych gości.

czytaj więcej