Zajęcia dodatkowe

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Zajęcia dodatkowe

Lp.

Nazwa zajęć

Dla kogo?

Sala

Dzień

Lekcja

1

„Deutsch macht Spass”
- kółko z języka niemieckiego

Kl VII

13

Czwartek

8

2

„Teste dich vor der Prüfung“
– przygotowanie
przed egzaminem ósmoklasisty

Kl VIII b

013

Czwartek

8

3

„Mały Poliglota”
– gry i zabawy rozwijające umiejętności języka niemieckiego

Kl I-III

16

Poniedziałek

Środa

7

8

4

„Angielski w pigułce”

- językowe zajęcia rozwijające

Kl IV-V

214

Piątek

7

5

„Whizz - kids”
– zajęcia z języka angielskiego

Kl II-III

018

Wtorek

7

6

„Oswoić gramatykę”
– zajęcia z języka angielskiego

Kl VIII

210

Środa

9

7

„To jest przegięcie”
– zajęcia akrobatyki

Kl IV-VIII

Duża sala

Czwartek

9

8

„To jest przegięcie”
– zajęcia akrobatyki

Kl I-III

Duża sala

Czwartek

8

9

„Asy parkietu”
– zajęcia sportowe

KL IV-VIII

Duża sala

Czwartek

9

10

„4 pory roku na sportowo”

Kl III

Mała Sala

Poniedziałek

7

11

„Na sportowo rosnę zdrowo”
-zajęcia sportowe

Kl IV

Mała sala

Środa

Czwartek

9

8

12

„Backhandowo na sportowo”
-zajęcia sportowe

Kl IV-VIII

Sala tenisowa - MOS

Wtorek

7,8

13

„Bądź w drużynie”
- gry i zabawy drużynowe

Kl IV-VIIII

Sala gimnastyczna 1

Wtorek

8

14

„You can dance”
 – zajęcia muzyczno- ruchowe

Kl VII-VIII

Sala gimnastyczna

Piątek

14.30-16.00

15

„Figle i wybryki w krainie plastyki”
– zajęcia artystyczne

Kl I-III

6

Poniedziałek

6

16

„Opętaniec”
– kółko taneczne

Kl VI

 

Aula

Czwartek

8

17

„Olbińczycy”
– kółko plastyczne

Kl IV-VII

301

Czwartek

8

18

Szkolne koło misyjne Caritas
- rozwijanie wrażliwości
na potrzeby innych ludzi

Kl II-IV

15

Poniedziałek

7

19

„Zabawy z pędzlem i kredką”
– zajęcia plastyczne

Kl II

15

Środa

6

20

„Puls życia”
– szkolne kółko biologiczne

Kl V

1

Środa

7

21

„Eko - agenci”
– szkolne kółko przyrodnicze

Kl VI

1

Poniedziałek

8

22

„Główka pracuje”
– zajęcia rozwijające
logiczne myślenie

Kl I

16

Wtorek

4

23

„Piórnik w komputerze”
– kółko informatyczne

Kl V-VIII

012

Czwartek

8

24

„Sekrety wiedzy”
 - zajęcia wspomagające

Kl II

022

Czwartek

5

25

„Klub podróżnika „Globus”

Kl II-III

022

Piątek

5

26

„Rozumek”
– warsztaty logicznego myślenia

Kl II

10

Poniedziałek

6

27

„Raz dwa trzy liczysz Ty”

– gry i zabawy matematyczne

Kl II

04

Czwartek

5

28

„Koło Turystyczno
– geograficzne”

Kl IV-VIII

215

Środa

9

29

„Z matematyką na Ty”
- kółko matematyczne

Kl VII-VIII

18

Wtorek

8,9

30

„Baltie”

– zajęcia komputerowe

Kl IV-VI

012

Czwartek

7

31

„Robofun”
– zajęcia z robotyki

Kl III: I semestr

Kl IV-V : II semestr

17

Poniedziałek

6,7

32

„Robotyka EV3”

– zajęcia z robotyki

Kl VII-VIII

012

Poniedziałek

9

33

Robotyka WoDu 2.0

Kl II : I semestr

 

Kl I: II semestr

17

Czwartek

8

34

„Otwarta pracownia”

– zajęcia z informatyki

Kl IV-VIII

012

Piątek

9

35

„Zostań Asem matematycznym”

– kółko matematyczne

Kl IV-VI

22

Czwartek

7

36

Zajęcia wyrównawcze
 z geografii

Kl IV-VIII

215

Środa

8

37

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

Kl VI

18

Poniedziałek

8

38

Zajęcia wyrównawcze
 z matematyki

Kl V

201

Środa

7

39

Zajęcia wyrównawcze
 z matematyki

Kl VII

22

Piątek

8

40

Zajęcia wyrównawcze
z języka niemieckiego

Kl IV

14

Poniedziałek

7

41

Zajęcia wyrównawcze

Kl III b

17

Wtorek

7

42

Zajęcia wyrównawcze
z przyrody

Kl IV

115

Środa

8

43

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego

Kl Va

301

Wtorek

1

44

Zajęcia wyrównawcze
 z języka polskiego

Kl IV, Kl V a, c, Kl VI a, c

21

Czwartek

8

45

Terapia pedagogiczna

Kl IV c

 

Kl IV d

014

 

014

Poniedziałek

 

Poniedziałek

6

 

7

46

Terapia pedagogiczna

Kl VI

6

Środa

7

47

Terapia pedagogiczna

Kl Va

15

Czwartek

7

48

Terapia pedagogiczna

Kl V

7

Czwartek

6

49

Terapia pedagogiczna

Kl VII a, s

014

Wtorek

9

50

Terapia pedagogiczna

Kl IV

04

Wtorek

7

51

Terapia pedagogiczna

Kl VII b, V s

 

Kl VIII a, b, s

22

 

21

Piątek

 

Piątek

7

 

9

52

„Stowarzyszenie (nie)zdolnych uczniów” - zajęcia z dziennikarstwa

Kl IV-VIII

011

Środa

7

53

Koło teatralne „Maska”

Kl Iv-VIII

011

Poniedziałek

1

54

„Anielskie nutki”
– schola dziecięca

Kl IV-VIII

Sala parafialna

Piątek

16:30-18:00

55

„Posłuchanki”
- w świecie bajek

Kl I-III

6

Czwartek

6

55

„Koło polonistyczne”
– zajęcia rozwijające uzdolnienia

Kl VIII

301

Czwartek

8