ZAJĘCIA NAUKOWE

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Zajęcia dodatkowe » ZAJĘCIA NAUKOWE

„Puls życia”
– szkolne kółko biologiczne dla uczniów klas VI

-        p. Danuta Lisowska – poniedziałek 8 lekcja (sala 1)

 

 „Eko - agenci”
– szkolne kółko przyrodnicze dla uczniów klas V - VI

-        p. Danuta Lisowska – środa 8 lekcja (sala 1)

 

 „Eksperymenty w świecie przyrody”
- zajęcia dla uczniów klas V

-        p. Maria Staroszczuk – czwartek 8 lekcja (sala 04)

 

„Główka pracuje”
– zajęcia rozwijające logiczne myślenie dla uczniów klas III

– p. Edyta Mierzwińska – czwartek 6 lekcja (sala 16)

 

„Guliwer”

- koło historyczno - turystyczne dla uczniów klas IV – VII

– p. Stanisław Sadownik – środa 7, 8 lekcja (sala 23)

 

„Piórnik w komputerze”
– kółko informatyczne dla uczniów klas IV – VII

– p. Marek Smaś – piątek 8, 9 lekcja (sala 011)

 

„Kulturalni na codzień”

– koło języka polskiego dla uczniów klas VI

-        p. Renata Siwy – poniedziałek 7 lekcja (sala 21)

 

„Z matematyką na Ty”
– kółko matematyczne dla uczniów klas IV – VII

-        p. Dorota Pawlik – czwartek 8 lekcja (sala 18)

„Klub młodego podróżnika – podróże małe i duże”
–warsztaty geograficzne dla uczniów klas I - III

       - p. Małgorzata Soból – środa 4 lekcja (sala 022)

 

„Pióro poety” – rozumiem, doświadczam, tworzę zajęcia twórcze dla uczniów klas II 

-        p. Małgorzata Soból – czwartek 6 lekcja (sala 022)

 

 „Rozumek” – warsztaty logicznego myślenia dla uczniów klas I

-        p. Agnieszka Warszyńska – poniedziałek 6 lekcja, czwartek 6 lekcja (sala 10)

 

 „Łamigłówki mądrej główki”

 – warsztaty logicznego myślenia dla uczniów klas I

-        p. Agnieszka Wałęska – wtorek 6 lekcja (sala 04)

 

 „Metafora” - kółko polonistyczne dla klas V

-        p. Krystyna Wilska – czwartek 7 lekcja (sala 21)

„Matematyka – wcale nie trudna”

– kółko matematyczne dla klas IV – V

-        p. Beata Kubik – czwartek 8 lekcja (sala 22)

 

„Wirtualny świat Baltiego”

 – zajęcia komputerowe dla klas IV -VII

-        p. Violetta Taraszkiewicz – poniedziałek 8 lekcja (sala 012)

 

„Robofun” – zajęcia z robotyki dla uczniów klas II - III

-        p. Sebastian Chancewicz – poniedziałek 6, 7 lekcja (sala 17)

 

„Robotyka EU3”

 – zajęcia z robotyki dla uczniów klas IV - VII

-        p. Marek Smaś – wtorek 8, 9 lekcja (sala 012)

 

„Otwieram oczy, nastawiam uszy”

– kółko przyrodnicze dla uczniów klas IV

-        p. Renata Polachowska – środa 8 lekcja (sala 1)

 

„As matematyczny”

– kółko matematyczne dla uczniów klas IV - VI

-        p. Anna Paplica - Paniczak – środa 8 lekcja (sala 2)

 

„Przygrywka” – kółko muzyczne dla uczniów klas VI – VII

-        p. Olgierd Hryniewicki – środa 6 lekcja (sala 20)

 

 „Galileusz”

- zabawy rozwijające logiczne myślenie uczniów klas I - II

-        p. Agnieszka Wałęska – środa 6 lekcja (sala  04)

 

„Mega misja” - bezpieczeństwo w sieci dla uczniów klas I - III

     - p. Joanna Figel – poniedziałek 7 lekcja (sala  10)