Zimowisko 2017

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Zimowisko 2017

 

CODZIENNE ZAJĘCIA DODATKOWE DO WYBORU:

 

„You can dance” – zajęcia taneczne

Prowadzący: p. Sylwia Słomińska-Obara

 

„Coś z niczego” – zajęcia artystyczne

Prowadzący: p. Ewa Nyc

 

„Z młotkiem za pan brat” – zajęcia techniczne

Prowadzący: p. Paweł Kondarenko

 

„Sportland w Dwójce” – zajęcia sportowe

Prowadzący: p. Jacek Kubicki, p. Robert Marciniszyn

 

„The Voice od Dwójka” – karaoke

Prowadzący: p. Agata Janas

 

„Porusz umysł” + „Robotyka” – zajęcia twórcze

Prowadzący: p. Joanna Wasylkiewicz

 

„W świecie gier planszowych” – gry planszowe

Prowadzący: p. Edyta Sobocińska



ROZKŁAD JAZDY

 

PONIEDZIAŁEK

Grupy

I

Jacek Kubicki

II

Agata Janas

III

Edyta Sobocińska

IV

Joanna Wasylkiewicz

V

Robert Marciniszyn

VI

Sylwia Słomińska-Obara

VII

Ewa Nyc

VIII

Paweł Kondarenko

Godziny

8:00 – 8:30

powitanie dzieci

8:30 – 9:30

Kuchcikowo – zdrowe śniadanie „Wiem, co jem” – spożywanie śniadania

9:30

wyjście do Kina Grand na film pt. Wiplala”

10:00 – 11:10

projekcja filmu

11:40

powrót do szkoły

12:30 – 13:30

obiad

 

13:30

wyjście na zajęcia tematyczne

13:30

wyjście na zajęcia tematyczne

13:30

wyjście na zajęcia tematyczne

13:30

wyjście na zajęcia tematyczne

13:30

wyjście na zajęcia tematyczne

13:30

wyjście na zajęcia tematyczne

14:15

wyjście na zajęcia tematyczne

14:15

wyjście na zajęcia tematyczne

14:00 – 15:00

zajęcia warsztatowe – Muzeum Karkonoskie

14:00 – 15:00

zajęcia warsztatowe – Muzeum Karkonoskie

14:00 – 15:00

zabawy zimowe na lodowisku „Łyżwowe szaleństwa”

14:00 – 15:00

zabawy zimowe na lodowisku „Łyżwowe szaleństwa”

14:00 – 15:00

sala zabaw - Kręgielnia

14:00 – 15:00

sala zabaw - Kręgielnia

14:45 – 15:45

zabawy zimowe na lodowisku „Łyżwowe szaleństwa”

14:45 – 15:45

zabawy zimowe na lodowisku „Łyżwowe szaleństwa”

15:30

powrót do szkoły

15:30

powrót do szkoły

15:30

powrót do szkoły

15:30

powrót do szkoły

15:30

powrót do szkoły

15:30

powrót do szkoły

16:00

powrót do szkoły

16:00

powrót do szkoły

15:30 – 16:00

gry i zabawy integracyjno-terapeutyczne

16:00

powrót do domu

WTOREK

Grupy

I

Jacek Kubicki

II

Agata Janas

III

Edyta Sobocińska

IV

Joanna Wasylkiewicz

V

Robert Marciniszyn

VI

Sylwia Słomińska-Obara

VII

Ewa Nyc

VIII

Paweł Kondarenko

Godziny

8:00 – 8:30

powitanie dzieci

8:30 – 9:30

Kuchcikowo – zdrowe śniadanie „Wiem, co jem” – spożywanie śniadania

 

9:30

wyjście na zajęcia tematyczne

9:30

wyjście na zajęcia tematyczne

9:30

wyjście na zajęcia tematyczne

9:30

wyjście na zajęcia tematyczne

10:30

wyjście na zajęcia tematyczne

10:30

wyjście na zajęcia tematyczne

9:30

wyjście na zajęcia tematyczne

9:30

wyjście na zajęcia tematyczne

10:00 – 11:00

zabawy zimowe na lodowisku „Łyżwowe szaleństwa”

10:00 – 11:00

zabawy zimowe na lodowisku „Łyżwowe szaleństwa”

10:00 – 11:00

sala zabaw - Kręgielnia

10:00 – 11:00

sala zabaw - Kręgielnia

11:00 – 12:00

zabawy zimowe na lodowisku „Łyżwowe szaleństwa”

11:00 – 12:00

zabawy zimowe na lodowisku „Łyżwowe szaleństwa”

10:00 – 11:00

zajęcia warsztatowe – Muzeum Karkonoskie

10:00 – 11:00

zajęcia warsztatowe – Muzeum Karkonoskie

11:30

powrót do szkoły

11:30

powrót do szkoły

11:30

powrót do szkoły

11:30

powrót do szkoły

12:30

powrót do szkoły

12:30

powrót do szkoły

11:30

powrót do szkoły

11:30

powrót do szkoły

11:30

wyjście na zajęcia tematyczne

11:30

wyjście na zajęcia tematyczne

12:00 – 13:00

sala zabaw - Kręgielnia

12:00 – 13:00

sala zabaw - Kręgielnia

13:30 – 14:30

obiad

13:30 – 14:30

obiad

12:00 – 13:00

obiad

12:00 – 13:00

obiad

12:30 – 13:30

obiad

12:30 – 13:30

obiad

11:30 – 12:30

obiad

11:30 – 12:30

obiad

13:30

wyjście na zajęcia tematyczne

13:30

wyjście na zajęcia tematyczne

12:30

wyjście na zajęcia tematyczne

12:30

wyjście na zajęcia tematyczne

14:00 – 15:00

zajęcia warsztatowe – Muzeum Karkonoskie

14:00 – 15:00

zajęcia warsztatowe – Muzeum Karkonoskie

13:00 – 14:00

sala zabaw - Kręgielnia

13:00 – 14:00

sala zabaw - Kręgielnia

15:30 – 16:00

gry i zabawy integracyjno-terapeutyczne

16:00

powrót do domu

ŚRODA

Grupy

I

Jacek Kubicki

II

Agata Janas

III

Edyta Sobocińska

IV

Joanna Wasylkiewicz

V

Robert Marciniszyn

VI

Sylwia Słomińska-Obara

VII

Ewa Nyc

VIII

Paweł Kondarenko

Godziny

8:00 – 8:30

powitanie dzieci

8:30 – 9:30

Kuchcikowo – zdrowe śniadanie „Wiem, co jem” – spożywanie śniadania

 

9:30

wyjazd do Term Cieplickich

9:30

wyjazd do Term Cieplickich

9:30

wyjazd do Term Cieplickich

11:20

wyjazd do Term Cieplickich

11:20

wyjazd do Term Cieplickich

11:20

wyjazd do Term Cieplickich

13:10

wyjazd do Term Cieplickich

13:10

wyjazd do Term Cieplickich

10:00 – 11:30

zajęcia na Termach

10:00 – 11:30

zajęcia na Termach

10:00 – 11:30

zajęcia na Termach

11:50 – 13:20

zajęcia na Termach

11:50 – 13:20

zajęcia na Termach

11:50 – 13:20

zajęcia na Termach

13:40 – 15:10

zajęcia na Termach

13:40 – 15:10

zajęcia na Termach

12:30

powrót do szkoły

12:30

powrót do szkoły

12:30

powrót do szkoły

14:20

powrót do szkoły

14:20

powrót do szkoły

14:20

powrót do szkoły

16:10

powrót do szkoły

16:10

powrót do szkoły

12:30 – 13:30

obiad

12:30 – 13:30

obiad

12:30 – 13:30

obiad

14:20

obiad

14:20

obiad

14:20

obiad

12:00 – 13:00

obiad

12:00 – 13:00

obiad

15:30 – 16:00

gry i zabawy integracyjno-terapeutyczne

16:00

powrót do domu

CZWARTEK

Grupy

I

Jacek Kubicki

II

Agata Janas

III

Edyta Sobocińska

IV

Joanna Wasylkiewicz

V

Robert Marciniszyn

VI

Sylwia Słomińska-Obara

VII

Ewa Nyc

VIII

Paweł Kondarenko

Godziny

8:00 – 8:30

powitanie dzieci

8:30 – 9:30

Kuchcikowo – zdrowe śniadanie „Wiem, co jem” – spożywanie śniadania

 

10:30

wyjście na zajęcia tematyczne

10:30

wyjście na zajęcia tematyczne

11:30

wyjście na zajęcia tematyczne

11:30

wyjście na zajęcia tematyczne

9:30

wyjście na zajęcia tematyczne

9:30

wyjście na zajęcia tematyczne

9:30

wyjście na zajęcia tematyczne

9:30

wyjście na zajęcia tematyczne

11:00 – 12:00

sala zabaw - Kręgielnia

11:00 – 12:00

sala zabaw - Kręgielnia

12:00 – 13:00

sala zabaw - Kręgielnia

12:00 – 13:00

sala zabaw - Kręgielnia

 

10:00 – 11:00

zajęcia warsztatowe – Muzeum Karkonoskie

10:00 – 11:00

zajęcia warsztatowe – Muzeum Karkonoskie

10:00 – 11:00

sala zabaw - Kręgielnia

10:00 – 11:00

sala zabaw - Kręgielnia

12:30

powrót do szkoły

12:30

powrót do szkoły

13:30

powrót do szkoły

13:30

powrót do szkoły

11:30

powrót do szkoły

11:30

powrót do szkoły

11:30

powrót do szkoły

11:30

powrót do szkoły

12:30 – 13:30

obiad

12:30 – 13:30

obiad

13:30 – 14:00

obiad

13:30 – 14:00

obiad

11:30 – 12:30

obiad

11:30 – 12:30

obiad

12:30 – 13:30

obiad

12:30 – 13:30

obiad

13:30

wyjście na zajęcia tematyczne

13:30

wyjście na zajęcia tematyczne

13:00 – 14:00

sala zabaw - Kręgielnia

13:00 – 14:00

sala zabaw - Kręgielnia

14:00 – 16:00

Zajęcia koszykówki z zawodnikami Klubu Sportowego SUDETY

15:30 – 16:00

gry i zabawy integracyjno-terapeutyczne

16:00

powrót do domu

PIĄTEK

Grupy

I

Jacek Kubicki

II

Agata Janas

III

Edyta Sobocińska

IV

Joanna Wasylkiewicz

V

Robert Marciniszyn

VI

Sylwia Słomińska-Obara

VII

Ewa Nyc

VIII

Paweł Kondarenko

Godziny

8:00 – 8:30

powitanie dzieci

8:30 – 9:00

Kuchcikowo – zdrowe śniadanie „Wiem, co jem” – spożywanie śniadania

 

9:00

wyjazd do Teatru Animacji – przejazd zorganizowany firma Szelux Travel

9:30

wyjazd do Teatru Animacji – przejazd zorganizowany firma Szelux Travel

10:00 – 11:10

spektakl w Teatrze Animacji pt. „Rydygier – mój przyjaciel wampir”

 

12:00

powrót do szkoły

12:30

powrót do szkoły

14:00 – 16:00

Dyskoteka „Zimowisko-zabawisko”

16:00

powrót do domu

SOBOTA

Grupy

I

Jacek Kubicki

II

Edyta Sobocińska

III

Agata Janas

IV

Joanna Wasylkiewicz

V

Robert Marciniszyn

VI

Sylwia Słomińska-Obara

VII

Ewa Nyc

VIII

Paweł Kondarenko

Godziny

8:00 – 8:30

powitanie dzieci

8:30 – 9:30

Kuchcikowo – zdrowe śniadanie „Wiem, co jem” – spożywanie śniadania

 

 

 

 

 

 

IGRZYSKA SPORTOWE

UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW I … J

SEANS FILMOWY *

„OGNISKO – PALENISKO”

16:00

powrót do domu :-(