Archiwum

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Archiwum

Udało się nam jeszcze wykorzystać sportowo i zdrowotnie zmienną , listopadową pogodę. Mimo braku słońca 24XI zrelaksowaliśmy się w Parku na Wzgórzu Kościuszki. Podziwialiśmy buro- szarą kolorystykę przyrody i różne jej odcienie , które wykorzystamy na zajęciach plastycznych. Był także ruch i zabawa: slalom miedzy drzewami, urządzenia i przyrządy gimnastyczno-zabawowe, specjalistyczne oraz te na placu zabaw, a także naturalne okazy zabawowe – labirynt z krzaków, konary drzew.

 

Kolorowo i sportowo jeszcze w listopadzie z klasą 2d!
czytaj więcej

W dniu 23 listopada 2016r. uczniowie klasy 5A wraz z wychowawcą Moniką Frąckiewicz-Motyką i nauczycielem przyrody Danutą Lisowską, uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Wrocławia. Głównym punktem programu był udział w konferencji „Czyste powietrze dobrem każdego człowieka”, która odbywała się w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego. 

„Słodko i naukowo”
czytaj więcej

W piątek, 25.11. starsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dyskotece andrzejkowej w zaprzyjaźnionej szkole tańca – Kurzak& Zamorski. Uczniowie w doskonałych humorach bawili się przy skocznej muzyce, którą przygotował Pan Piotr Zamorski. Niespodzianką dla wszystkich był występ tanecznego trio: Kai, Klary i Ani, które na Mistrzostwach Świata w Libercu w tańcu dyskotekowym wytańczyły srebro. 

Tak Dwójka bawi się!
czytaj więcej

„Za to, że z Tobą czuję się swojsko, ja tak po prostu… kocham Cię, Polsko” – pod takim hasłem upłynęło sobotnie przedpołudnie w Szkole Podstawowej nr 2.  To już kolejna atrakcja z cyklu „Ciekawska sobota”, jaką przygotowali nauczyciele i uczniowie z Dwójki. Przy dźwiękach ludowej muzyki można było wziąć udział w warsztatach artystycznych, próbując swych sił w hafcie, malowaniu chat wiejskich, tworzeniu chust ludowych. Energii dostarczyło swojskie jadło – chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym oraz inne smakołyki. Nadmiar kalorii można było spalić tańcząc pod czujnym okiem Pana Grzegorza Gigiela oraz śpiewając ludowe pieśni z Panią Moniką Frąckiewicz – Motyką. 

 

Sobota na ludowo w Dwójce
czytaj więcej
  • Spotkanie organizacyjne

Spotkanie organizacyjne 

w sprawie kolonii letniej - lipiec 2017 r.
w Kołobrzegu.

Odbędzie się w najbliższy czwartek,
1 grudnia, o godz. 18.00, w auli szkolnej.