Archiwum

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Archiwum

2014-04-09

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO  
ORGANIZOWANEGO PRZEZ SP 13 W JELENIEJ GÓRZE Z DNIA 02.04.2014 r.
Nina Kruhlik I MIEJSCE WŚRÓD KLAS IV;
Gadecki Szymon  I MIEJSCE WŚRÓD KLAS V;
Baranowicz Michał II MIEJSCE WŚRÓD KLAS VI.
Naszym szkolnym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Do konkursu uczniów prygotowała mgr Krystyna Wilska

 

Konkurs ortograficzny
czytaj więcej
  • Lista uczniów przyjętych do klas I z podziałem na klasy

Lista uczniów przyjetych do Szkoły Podstawowej Nr 2 w roku szkolnym 2014/2015 z podziałem na klasy.

Link: http://www.sp2jgora.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,338

2014-04-13

W dniu 10 kwietnia 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze odbył się II etap międzyszkolny IX Jeleniogórskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Klas VI. Udział wzięło 33 uczniów z 5 szkół Jeleniej Góry oraz ze Szkoły Podstawowej w Podgórzynie i Łomnicy.

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące lokaty

I m. Natalia Zamorska klasa VI a;

II m. Katarzyna Kaczmarczyk klasa VI a;

III m. Alicja Krajewska klasa VI a;

IV m. Wiktoria Buzun klasa VI a.

W Konkursie udział wziął również Filip Rogalski z klasy VI a.

 

 Organizator Konkursu

Joanna Czerniawska

IX JELENIOGÓRSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA KLAS VI
czytaj więcej
  • Wesołych Świąt!

2014-04-29

Uczniowie klas IV-VI po raz kolejny przystąpili do XI Regionalnego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego Szkół Podstawowych pod hasłem „Ochrona przyrody w Polsce”. Organizatorem Konkursu jest Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Jeleniej Górze.              

   Cele konkursu:

- poznanie form ochrony przyrody w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem regionu jeleniogórskiego

- poznanie roślin i zwierząt chronionych;

- poznanie zasad właściwego zachowania na obszarach chronionych;

- kształtowanie właściwego stosunku do organizmów żywych.

I etap: w  dniu 25 marca odbył się etap szkolny, do którego przystąpiło 74 uczniów naszej szkoły.

Najwyższe lokaty zajęli uczniowie klasy 5a: Pypeć Tomasz, Chmura Kamila i Wnęk Kacper, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu.

II etap:  dnia 14 kwietnia odbyły się eliminacje rejonowe (powiatowe). Konkurs miał formę testu, z którego można było zdobyć 38 punktów.             

czytaj więcej