Witajcie wakacje

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

W piątek, 23.06.2017 r. na boisku społeczność szkoły z gronem pedagogicznym i Dyrekcją na czele oficjalnie zakończyła mijający rok szkolny. Pani Dyrektor Beata Kozyra podziękowała nauczycielom, uczniom oraz rodzicom za wkład pracy, którego efektem są rozmaite osiągnięcia uczniów w dziedzinie nauki, kultury, sportu, sukcesy artystyczne.  Odznaczono wiele dzieci nagrodami, odznakami, dyplomami wzorowego ucznia za osiągnięte wysokie wyniki w nauce oraz godne naśladowania zachowanie.

Ogłoszono także najlepszych sportowców szkoły oraz najbardziej usportowioną klasę – tytuły, o których uzyskanie rywalizacja trwała cały rok szkolny. Szczególnym momentem było oficjalne pożegnanie nauczycieli odchodzących na emeryturę oraz uhonorowanie ucznia i uczennicy wraz z ich rodzicami: Huberta Łyczko i Sary Kowalczyk z klasy VI b listem gratulacyjnym od Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia w nauce, sporcie i wzorowe zachowanie wyróżnionych szóstoklasistów. Niestety, pogoda nieco zmieniła zaplanowany przebieg uroczystości, bowiem w trakcie jej trwania przeniesiono ciąg dalszy do sali gimnastycznej, chroniąc się przed padającym deszczem. Większość klas rozeszła się do sal z wychowawcami, zaś na sali gimnastycznej zostały klasy pierwsze, czwarte, piąte i szóste. Jednak nikomu nie popsuło to nastroju, zważywszy, że w perspektywie jest czas wypoczynku po okresie wytężonej pracy w minionym roku szkolnym. Wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji, z piękną pogodą, wieloma pozytywnymi wrażeniami, udanego wypoczynku.

Redakcja Koła Chrobrówki