Poświęć chwilę uwagi, przeczytaj… warto !

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Poświęć chwilę uwagi, przeczytaj… warto !

Poświęć chwilę uwagi, przeczytaj… warto !

Właśnie podobnymi zwrotami w drugiej osobie uczniowie klasy VI a podczas lekcji języka polskiego z Panią Joanną Bialuk zwracali się do uczniów, prezentując reklamę wymyślonych przez siebie produktów. Poznawszy istotę reklamy, jej funkcji oraz specyficznego języka reklamy - stworzyli własne kampanie rozmaitych produktów.

Koło Chrobrówki