Sukces naszych recytatorów

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Sukces naszych recytatorów

Sukces naszych recytatorów

Tradycją się stało, że nasi szkolni laureaci konkursu recytatorskiego pt. „Z poezją za pan brat” reprezentują Szkołę Podstawową nr 2 na eliminacjach miejskich w jeleniogórskim MDK. W tym roku także siedmioro utalentowanych recytatorsko uczniów z klas IV - VI wzięło udział w międzyszkolnych zmaganiach

Byli to: Jakub Krzywicki kl. IV b, Amelie Sagne kl. IV a, Natalia Maleńska  kl. IV b, Barbara Krzeczowska kl. V b, Zuzanna Banasiak kl. V a, Maciej Salecki kl. VI s i Jakub Koziara kl. VI a. Recytatorzy 21.02. na scenie w MDK deklamowali przygotowane utwory poetyckie. Wszyscy zyskali uznanie jury, którego przewodniczącą była Pani Małgorzata Osiej – Gadzina, jednak zaszczytne III miejsce uzyskał Jakub Koziara z klasy VI a, zaś wyróżnienie – Maciej Salecki z klasy VI s. Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za uczniów klas siódmych, którzy będąc laureatami szkolnych zmagań recytatorskich - wezmą udział w eliminacjach miejskich w MDK już w marcu, włącznie do grupy wiekowej starszej.

Tekst: Joanna Bialuk, zdjęcia:  Aleksandra Staroszczuk