5 s na nartach biegowych w Jakuszycach

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » 5 s na nartach biegowych w Jakuszycach

5 s na nartach biegowych w Jakuszycach

Dnia 8 marca 2018r. 24 uczniów klasy 5 s wyjechało do Jakuszyc na narty biegowe. Opiekunami grupy byli: wicedyrektor szkoły p. Violetta Taraszkiewicz, wychowawczyni klasy p. Beata Langer oraz nauczyciel wychowania fizycznego p. Andrzej Sękiewicz. Większość dzieci pierwszy raz miała na nogach narty biegowe, jednakże dzielnie sobie radziła pokonując bardzo sprawnie trasę biegową. Co prawda zabrakło słoneczka, ale warunki śniegowe były wyśmienite. Trasę do schroniska Orle pokonaliśmy bardzo szybko.

Przy schronisku kiełbaski samodzielnie upieczone przy ognisku smakowały wszystkim znakomicie. Nie zabrakło też życzeń i czekoladek z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie byli zadowoleni z wyjazdu i mam nadzieję, że będą się pojawiać w Jakuszycach częściej, doskonaląc jazdę na nartach biegowych.