Zawody o mistrzostwo Jeleniej Góry w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Zawody o mistrzostwo Jeleniej Góry w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Zawody o mistrzostwo Jeleniej Góry w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

W dniach 13 i 14 marca 2018r. odbyły sie zawody o mistrzostwo Jeleniej Góry w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Nasi uczniowie odnieśli spektakularny sukces zdobywając pierwsze miejsca w obu kategoriach. W drodze do sukcesu dziewczęta wygrały wszystkie swoje pojedynki. Chłopcy sięgając po pierwsze miejsce doznali tylko jednej porażki.

Naszą szkołę w kategorii dziewcząt reprezentowały:

Oliwia Drewnik

Dominika Karaś

Martyna Kozik

Roksana Krysińska

Anna Mazurek

Lena Michniewicz

Nadia Rogacka

Oliwia Rymarowicz

Iwona Świderska

Karolina Włodarczyk.

W kategorii chłopców udział wzięli:

Jakub Durka

Karol Fijak

Mateusz Formicki

Paweł Grzesiuk

Maksym Jasiński

Jakub Marciniszyn

Adam Mrozik

Paweł Najman

Eliasz Pankiewicz

Kacper Żmigrodzki

Warto jeszcze zaznaczyć, iż w obu kategoriach przyznawane były nagrody dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika turnieju. Również w tych kategoriach triumfowali nasi uczniowie. Najlepszą zawodniczką turnieju została Martyna Kozik, a najlepszym zawodnikiem turnieju chłopców Jakub Marciniszyn.

Gratulujemy naszym czempionom.

Opiekunem grup był Robert Mierzwa