GALOP 2018

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » GALOP 2018

GALOP 2018

Dnia 14 kwietnia 2018 roku Reprezentacyjny Zespół Tańca Ludowego składający się z uczniów klasy 7b reprezentował Szkołę Podstawową nr 2 z Jeleniej Góry na „XVI Wrocławskim Festiwalu Tańca GALOP 2018” we Wrocławiu. Tancerze w kategorii taniec ludowy zaprezentowali „Poloneza”, a w kategorii inscenizacja taneczna układ taneczny pt. „Odbicie ulicy”.

Serdecznie i z radością informujemy, że Nasz zespół został doceniony przez jury i zakwalifikował się do Koncertu Galowego, który odbędzie się 8 maja 2018 roku w Centrum Kultury „Impart” we Wrocławiu. Laureaci zostaną poinformowani przez organizatora o przyznanych miejscach podczas Koncertu Galowego.

Opiekunem i choreografem zespołu jest nauczyciel prowadzący zajęcia Grzegorz Gigiel.

Skład zespołu tanecznego: Marta Foitzik, Mikołaj Dygoń, Maksymilianna Bieda, Dawid Bonio, Roksana Danicka, Martyna Dulska, Szymon Kałas, Hubert Łyczko, Kornel Pastuszko, Aleksandra Skrobowska, Tomasz Świderski, Klaudia Tyka.