Nowości w bibliotece

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Biblioteka » Nowości w bibliotece

Nowości w bibliotece

Biblioteka szkolna miło Was ugości oferując wiele książkowych nowości! Zgodnie z ankietami przeprowadzonymi w klasach III - VI, na łamach, których dzieliliście się swoimi oczekiwaniami czytelniczymi, w bibliotece szkolnej czekają już na Was nowe książki o różnorodnej tematyce. Każdy miłośnik literatury znajdzie coś dla siebie.

Zakupiono nowe, pachnące książki o tematyce:

- klasyka światowa ( "Oskar i pani Róża", "Romeo i Julia", "Alicja w Krainie Czarów")

- podróżnicze (W. Cejrowski, Nela, M. Wojciechowska, B. Pawlikowska)

- sportowe ("Trenuj z Krzychem", Robert Lewandowski)

- fantastyczne ( "Harry Potter i Przeklęte Dziecko", "Więzień Labiryntu", "Osobliwy dom pani Peregrine")

- detektywistyczne ("Tajemnice więzienia", "Tajemnice pożarów")

- humorystyczne (" Koszmarny Karolek i..."  - kilka tytułów)

- przyrodnicze (" Animalium", "Botanicum", "Inwentarz drzew")

Ponadto wiele tytułów - nowości z książek dla najmłodszych czytelników, dostosowanych do poziomu umiejętności czytania. Znajdziecie także nowe tytuły serii lubianych przygód "Samochodzika Franka", "Basi". Poznacie także osobliwości wielkich miast z serii "Oto jest Rzym", lecz także przeniesiecie się do Paryża, Monachium, a nawet odległego Nowego Jorku.

Do wypożyczania zapraszamy od poniedziałku 10.04.2017. Pamiętajcie o dbaniu o książki - przypomnijcie sobie cechy Wzorowego Czytelnika. Miłej przygody!

Tekst: Grażyna Gołdyn, zdjęcia: Joanna Bialuk