Odwiedziny Mikołaja

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Archiwum » Odwiedziny Mikołaja

Odwiedziny Mikołaja

Do każdej klasy zawitał Mikołaj, jeśli nie osobiście, to zostawił paczki i upominki dla wszystkich uczniów, nawet tych słodkich łobuziaków. Uczniowie klasy I b zdziwili się widokiem, jaki zastali po otwarciu przez Panią Kasię rano o ósmej drzwi klasy – okazało się, że Mikołaj buszował po klasie w nocy! Zostawił co prawda prezenty dla wszystkich, ale też bałagan: porozlewał pozostawione mleko i  nakruszył ciasteczkami. Jednak zrobił wielką przyjemność dzieciom, że był.  Za to w klasie Vb Mikołaj paczki przekazał wychowawczyni, z zastrzeżeniem, że każdy uczeń aby otrzymać upominek musiał wykazać się jakąś umiejętnością.  Pani Asia żartowała potem, że dawno nie wysłuchała tylu dowcipów, którymi uczniowie „kupowali” paczki. Nie brakło również pajacyków, podskoków, wierszy i piosenek. Jednym słowem: było milutko, zapewne w innych klasach również. Mikołaju – zapraszamy za rok!!!