II D z ptakami w szkole ,,za pan brat”.

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Archiwum » II D z ptakami w szkole ,,za pan brat”.

II D z ptakami w szkole ,,za pan brat”.

Zima tuż ,tuż , niektóre ptaki już odleciały, a niektóre są z nami w każdej porze roku. Po zajęciach z p. W. Zawadzkim specjalizującym się w edukacji przyrodniczej – Eduza wiemy o ptakach dużo , dużo więcej niż do tej pory.  To będą niezapomniane zajęcia pt. ,,Dzieciaki lubią ptaki , ptaki lubią dzieciaki.

Uczestniczyliśmy w ptasim świecie i życiu dosłownie. W klasie mięliśmy nawet żywe glisty, dżdżownice, które lubią jeść ptaki. Oglądaliśmy filmiki edukacyjne, poznaliśmy dokładnie budowę ptaka, bawiliśmy się,nawet karmiliśmy ptaki. Na koniec pomyśleliśmy o trudnej dla nich teraz porze roku i wykonaliśmy kule tłuszczowe , pożywne z nasionami.

G.W.