Schola i ministranci na wycieczce

Jesteś tu: » Strona startowa - Aktualności » Archiwum » Schola i ministranci na wycieczce

Schola i ministranci na wycieczce

Z inicjatywy siostry Magdaleny Bartkiewicz i księdza Tomasza Tytery służba liturgiczna ołtarza z Bazyliki Mniejszej pw. Św. Erazma i Pankracego, jak również schola, prowadzona przez siostrę Magdalenę odpoczywała na wspólnej wycieczce.

Wraz z rodzicami dzieci, w większości uczniowie lub absolwenci Dwójki  udali się do ośrodka Grapa, gdzie z bliska podziwiali i karmili hodowane tam zwierzęta: kuce, sarny, zające, osiołki, kozy, owce i inne.  Poza wspólnym ogniskiem i meczem piłki nożnej, można było spróbować swoich sił w parku linowym oraz przy akompaniamencie gitar pośpiewać pieśni. Wspólny wypoczynek był nagrodą za całoroczną pracę.